Artykuły

geoparty 2017

W dniu 12 kwietnia odbyła się impreza geodezyjna - Geoparty. Na wstępnie powitani zostali zgromadzeni  a w szczególności przybyli goście, dyrekcja, opiekunowie, uczniowie klas geodezyjnych na pierwszej w historii naszej szkoły imprezie geodezyjnej przygotowanej przez uczniów klasy 3TG Ekonomika. Z całą  z przyjemnością zaprosiliśmy do wspólnej zabawy.

W pierwszej kolejności staraliśmy się przybliżyć harmonogram Geoparty. Założeniem naszego spotkania było połączenie przyjemnego z pożytecznym, mające na celu zapoznanie i zaprezentowanie młodzieży stającej przed pierwszym poważnym wyborem dotyczącym podjęcia decyzji odnośnie szkoły średniej, wskazówek ku rozważeniu kierunku technik geodeta w ZSEA w Kole.

Na początku zapoznaliśmy gości z krótkometrażowa prezentacją, promującą naszą kwalifikacje zawodowa. Po analizie filmu, przystąpiliśmy do części mającej na celu sprawdzić umiejętności jakie nabyli nasi młodzi geodeci jak i pozwolić młodzieży zapoznać się z fachem. Odbyły się 4 konkurencje, pod przewodnictwem Pana Jarosława Stanisławiaka, które poprowadzili nasi koledzy i koleżanki. Każda dyscyplina była pokrótce omówiona. Oczywiście dla zwycięzców nie obyło się bez nagród. Dla najmłodszych z naszego grona odbył się ''geokeszing'', który poprowadził Pan Przemysław Bogdański wraz z uczniami klasy 3TG.

Na wejściu do Hali został rozpalony grill, specjalnie przygotowany z myślą o burczących brzuszkach, obsługiwany przez Bartka i Bartka, także każdego spragnionego ciepłej kiełbaski i bułeczki zaprosiliśmy na poczęstunek.

Na zakończeniu podziękowaliśmy wszystkim zgromadzonym za miło spędzony czas.

Mamy wielką nadzieję, że we wrześniu ponownie odwiedzicie mury naszej szkoły. 

Dominika Przybysz, klasa 3 Tg

fot. Natalia Malec, klasa 2 Tg

Licznik wizyt

Today89
Yesterday211
Week2369
Month7463
All374383

Currently are 72 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012