Artykuły

Marcin Kotleszka - nasz absolwent z sukcesami

Dnia 21 kwietnia w naszej szkole pojawił się gość specjalny. Jeszcze nie tak dawno uczeń Ekonomika, a dzisiaj mistrz Polski w kulturystyce klasycznej. Marcin Kotleszka - Absolwent z sukcesem. Świeżo po zawodach, przyjechał do Koła, aby opowiedzieć nam, jaką drogę musiał przebyć, by stać się jednym z najlepszych kulturystów w Polsce.

Marcin, ciekawie, od początku opowiedział nam swoją historię. Zaprezentował, jak jego sylwetka zmieniała się z biegiem lat. Podkreślił, iż nie jest to taka łatwa sprawa. Przedstawił, częstotliwość swoich treningów, dietę, którą przed zawodami musi rygorystycznie przestrzegać oraz triki, które pomagają mu w sytuacjach awaryjnych.

Dowiedzieliśmy się również, jakie nagrody, nasz Absolwent zdobył na dzień dzisiejszy. Oczywiście, nie mogło zabraknąć pokazu kulturystycznego, który wzbudził wśród naszych uczniów podziw, dowodem tego był ogromny aplauz, który Marcin otrzymał.

Oczywiście, zadaliśmy mu też kilka pytań, dotyczących wspomnień związanych z Ekonomikiem. Opowiadając o szkolnych latach, mistrz wspominał  miłą i ciepłą atmosferę szkoły. Sam był przewodniczącym samorządu uczniowskiego oraz czynnie brał udział w każdym projekcie realizowanym w szkole. Co najważniejsze, kontakty nawiązane w liceum, Marcin nadal utrzymuje a nawet przerodziły się w coś więcej. Mamy nadzieję, że nasz starszy Kolega jeszcze nieraz odwiedzi Ekonomik. Życzymy kolejnych sukcesów i wierzymy, że będzie mógł pochwalić się kolejnymi trofeami.

Klaudia Włodarczyk, klasa II LOA

fot. Katarzyna Krzymińska

Licznik wizyt

Today89
Yesterday211
Week2369
Month7463
All374383

Currently are 110 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012