Artykuły

XXI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

W dniu 20.04.2017. odbyły się w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Koninie eliminacje rejonowe do XXI Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W turnieju wzięło udział dziesięć szkół ponadgimnazjalnych z rejonu konińskiego.  Zawodu były jednocześnie eliminacjami powiatowymi. Odbyły się następujące konkurencje:

- testy z przepisów ruchu drogowego, skrzyżowań oraz historii motoryzacji;

- pierwsza pomoc przedmedyczna;

- przygotowanie do jazdy (motorower, motocykl i samochód osobowy);

- jazda skuterem;

- jazda samochodem.

W ogólnej klasyfikacji na dziesięć szkół zajęliśmy szóste miejsce, za co członkowie drużyny w nagrodę  otrzymali torby. W  klasyfikacji powiatu kolskiego drużyna z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce. W związku z tym będziemy reprezentować powiat w finale wojewódzkim, który odbędzie się 25.05.2017 również w Koninie. Skład naszej drużyny: Maciej Michalak III TG, Patryk Sieradzki III TG oraz Dawid Sławiński II LOB. Opiekunem drużyny był Dariusz Sołtysiak.

Dariusz Sołtysiak

fot. Dawid Sławiński, klasa 2 Lob

Licznik wizyt

Today10
Yesterday239
Week1209
Month8815
All400141

Currently are 65 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012