Artykuły

Ślubowanie klas pierwszych 2017

28 września br. Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Kole oficjalnie powitał w swoich murach uczniów klas pierwszych, którzy uczestniczyli w uroczystości ślubowania. Tego dnia kolski Ekonomik zasiliło 115 nowych uczniów, którzy kształcą się w następujących klasach:

 -1 LOA – profil europejsko-medialny;
 -1 LOB – profil prozdrowotny
 -1 TE – technik ekonomista
 -1 TOT – technik obsługi turystycznej
 -1 TG/E – technik geodeta/ekonomista

Uroczystość była podzielona na dwie części. W trakcie pierwszej części Wiktoria Filipiak z klasy III LOA i Igor Bachman z klasy III TE przedstawili zebranym historię szkoły, która w maju obchodziła 70-te urodziny. Następnie pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie w obecności sztandaru szkoły. Ponadto Rada Rodziców ufundowała dla naszych nowoprzybyłych drobne upominki.

Kolejna części akademii miała swobodniejszy charakter. Uczniowie klas pierwszych mieli okazję do zaprezentowani swoich umiejętności gronu pedagogicznemu oraz starszym koleżankom i kolegom. Młodzież była bardzo kreatywna i dbała o dobrą atmosferę. Mieliśmy zatem okazję obejrzeć skecze „Psychiatryk” w wykonaniu klasy I LOB oraz  „Dyktando” w wersji klasy I TOT. Ponadto wysłuchaliśmy rymowanek o tematyce ekonomiczno-geodezyjnej w wykonaniu I TG/E. Było również coś dla melomanów klasa I TE wykonała utwór „Jak nie my to kto” z repertuaru Mrozu natomiast wisienką na torcie był występ Leny Kowalskiej z klasy I LOA, która wykonała hit Adele „Someone like you” przy akompaniamencie Eryka Kozajdy oraz piosenkę „Touch it” z repertuaru Ariany Grande.  Odpowiedzialni za całe zamieszanie byli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunami p. M. Wojtasikiem oraz p. A. Malicką.

Licznik wizyt

Today245
Yesterday191
Week245
Month3433
All434191

Currently are 25 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012