Artykuły

Dzień Edukacji Narodowej 2017

Występ Leny Kowalskiej - kl. I LOA,

akompaniament Eryk Kozajda - I LOA


Kabaret klasy 3TG

Kabaret w wykonaniu

Jana Łaszkiewicza i Filipa Remisza

13. października społeczność szkolna Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych obchodziła uroczystość Dnia Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie przygotowali montaż słowno-muzyczny.

Prowadzeniem uroczystości zajęli się Wiktoria Filipiak oraz Bartek Pałczyński. W wyjątkową atmosferę tego święta wprowadził uczestników występ Leny Kowalskiej przy akompaniamencie Eryka Kozajdy. Następnie Sylwia Okupska wyrecytowała dla zgromadzonych wiersz Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Nasza młodzież zadbała również o to, by wszystkim dopisywał dobry humor, a to za sprawą skeczu „Pierwsza randka”, w którym podziwialiśmy kunszt aktorski Filipa Remisza oraz Janka Łaszkiewicza. Jeszcze więcej uśmiechu na twarzy publiczności pojawiło się za sprawą filmiku o niepozornym tytule „Co mówią nauczyciele Ekonoma?”, który stworzyła Adrianna Zapała przy współpracy z Jędrzejem Śmietańskim oraz Damianem Woszczyńskim. Usłyszeliśmy również utwory muzyczne  „Side to Side” oraz „One Last Time” w wykonaniu wcześniej już wspomnianej Leny Kowalskiej. Uczniowie złożyli nauczycielom życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz wręczyli drobne upominki ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

Na zakończenie uroczystości głos zabrał pan dyrektor Mieczysław Drożdżewski, który przyłączył się do życzeń, podkreślając jak ważne jest uczenie i nauczanie. Pan dyrektor pogratulował również nauczycielom, którzy otrzymali nagrody dyrektora.

A wszytko to było możliwe dzięki wspaniałej i zaangażowanej młodzieży oraz opiece pani Anny Malickiej.

(kliknij w zdjęcie)

fot. Damian Woszczyński

Licznik wizyt

Today540
Yesterday602
Week1802
Month5405
All446646

Currently are 36 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012