Artykuły

Zaproszenie do konkursu "ekonomia z ludzką twarzą"


Pragniemy serdecznie zaprosić chętnych uczniów do udziału w ogólnopolskim konkursie „Ekonomia z ludzką twarzą”, którego celem jest  propagowanie  wiedzy  z  zakresu  polityki społecznej, rynku pracy oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych, niezależnie od profilu szkoły i klasy (w przypadku osób niepełnoletnich, konieczna będzie zgoda rodziców na udział w konkursie). W pierwszym etapie konkursu uczniowie rozwiązują wybrane studium przypadku przygotowane przez przedsiębiorstwo – partnera merytorycznego (IKEA Business Service Center Sp. z o.o) lub stworzone przez Katedrę Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W etapie drugim dwudziestu uczniów, którzy uzyskają najwyższą liczbę punktów weźmie udział w teście wiedzy odbywającym się na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Zgłoszenie do konkursu zawierające rozwiązanie studium przypadku powinno zostać nadesłane do dnia 12.01.2018. Drugi etap planowany jest na przełomie marca i kwietnia 2018 r.

W ramach konkursu zostaną przyznane trzy nagrody główne o łącznej wartości 4500 zł oraz – w zależności od uzyskania dofinansowania od sponsora – dodatkowe nagrody rzeczowe. Ponadto wszyscy uczestnicy, którzy zakwalifikowali się do II etapu wezmą udział w warsztatach organizowanych przez członków Studenckiego Koła Naukowego HaeR działającego przy Katedrze Pracy i Polityki Społecznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Zaproszenie do udziału w konkursie

Regulamin konkursu

studium_przypadku_KPiPS

Studium_przypadku_IKEA.pdf

Pozostałe informacje (np. linki do artykułów pomocnych w rozwiązaniu zadania) można znaleźć na stronie internetowej www.kpips.ue.poznan.pl w zakładce „Ekonomia z ludzką twarzą”.

Licznik wizyt

Today69
Yesterday295
Week1933
Month7871
All483049

Currently are 28 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012