Artykuły

dni otwarte 2018

Dnia 23 marca 2018 r. gościliśmy w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych młodzież z kolskich gimnazjów oraz z gimnazjum z Dąbia i z Dębów Szlacheckich. Celem przygotowanego przez uczniów „Ekonomika” spotkania było przede wszystkim zaprezentowanie oferty edukacyjnej na rok szkolny 2018/2019, a także integracja środowisk szkolnych poprzez zabawę.

W programie dni otwartych przewidziano wiele atrakcji: filmiki, piosenki w wykonaniu Leny Kowalskiej, przy akompaniamencie Eryka Kozajdy z kl. 1LOA oraz Sandry Grzelak – uczennicy kl. 3 technikum obsługi turystycznej. Goście mogli podziwiać także aktorski popis uczniów kierunku geodezyjnego i klas turystycznych czy też występy tancerek z Moulin Rouge, które uświetniły uroczystość energetycznym kankanem. Popisy uczniów zostały przyjęte przez publiczność z dużym aplauzem.

Gimnazjaliści, biorąc udział w quizie, grach planszowych i językowych, wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a także znakomitą wiedzą ekonomiczną. Zwieńczeniem imprezy był poczęstunek przygotowany przez licealistów. Wszystkim uczestnikom dni otwartych towarzyszył dobry humor.

Na koniec spotkania na stoiskach można było uzyskać, zarówno od uczniów, jak i opiekunów, pełną informację na temat specyfiki poszczególnych kierunków kształcenia.

Beata Urbaniak

foto. Julia Koziarska, klasa 1 LOB

Licznik wizyt

Today62
Yesterday407
Week62
Month6959
All502503

Currently are 28 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012