Artykuły

Finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

Dnia 23.05.2018 w Kaliszu odbył się wojewódzki finał Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W turnieju wzięły udział 22 szkoły z województwa wielkopolskiego. Nasza szkoła zajęła 8 miejsce. 

Do rywalizacji przystąpiły szkoły, które wygrały eliminacje powiatowe. Powiat kolski reprezentowała nasza szkoła w składzie: Maciej Michalak III TG, Patryk Sieradzki III TG oraz Jakub Ostrowski II TGE.

Podczas turnieju odbyły się następujące konkurencje: testy z historii motoryzacji i przepisów ruchu drogowego, pierwsza pomoc przedmedyczna, przygotowanie pojazdów do jazdy ( skuter, motorower, motocykl), jazda skuterem i samochodem.

W trakcie zmagań mogliśmy skorzystać z płyty poślizgowej, która znajduje się na terenie WORD.

 Dariusz Sołtysiak

foto. Dariusz Sołtysiak

Licznik wizyt

Today1
Yesterday469
Week972
Month7951
All427988

Currently are 19 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012