Artykuły

Uwaga – nowe książki w bibliotece szkolnej!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do grupy szkół, które otrzymały wsparcie finansowe dla biblioteki szkolnej w ramach programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3

Celem tego programu jest wzmacnianie potencjału i roli bibliotek szkolnych, uatrakcyjnienie księgozbiorów bibliotek szkolnych poprzez zakup nowości wydawniczych pozostających w sferze zainteresowania uczniów. Dzięki temu uczniowie mogą już teraz korzystać z najnowszych propozycji książkowych, oferowanych na rynku wydawniczym.

W ramach  projektu została przeprowadzona w naszej szkole akcja pod hasłem „Młodzież wybiera”, w ramach której uczniowie zaproponowali tytuły i autorów. W związku z tym zakupiliśmy do biblioteki szkolnej ponad 700 woluminów za 15000 zł. Są to książki głównie z zakresu beletrystyki.

Zapraszam

M. Kułakowska

foto. Marzena Kułakowska, Katarzyna Krzymińska

Licznik wizyt

Today109
Yesterday96
Week1486
Month3780
All517590

Currently are 30 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012