Artykuły

wiadomości biblioteczne

Najnowsze wiadomości z biblioteki szkolnej

 

 Spotkanie z Panem Dariuszem Matysiakiem - pisarzem, scenarzystą i reżyserem

 30 listopada odwiedził naszą szkołę Pan Dariusz Matysiak, który jest z zawodu ekonomistą i informatykiem, a z zamiłowania pisarzem, scenarzystą i reżyserem.  Mieszka w Tarnowie Podgórnym, ale pochodzi z Koła. Pasjonuje go historia. Pan Dariusz jest autorem kilku powieści, których akcja toczy się w jego ukochanym, rodzinnym mieście Kole. Do tej pory ukazało się ich siedem: „Pora burz”, „Regnum”, „Koło czasu”, „Febra”, „Warthbrücken”, „Sulimczyk” i „Księżna Hollywood”. więcej...

Nowe książki w bibliotece szkolnej!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zakwalifikowana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej do grupy szkół, które otrzymały wsparcie finansowe dla biblioteki szkolnej w ramach programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” – Priorytet 3 więcej...