Artykuły

projekt ,,Tydzień na łonie natury" zdobył główną nagrodę

ZSEA uzyskał główną nagrodę finansową w konkursie

 „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 8 października 2018 r. o godz. 12.00, z udziałem Marzeny Wodzińskiej, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego w IBB Andersia Hotel w Poznaniu została rozstrzygnięta XIX edycja konkursu pod nazwą „Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego”, organizowanego Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych w Kole uzyskał główną nagrodę finansową za realizowany w ubiegłym roku projekt ,,Tydzień na łonie natury" autorstwa pani Sylwii Rusztyk. Nagroda została ufundowana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Celem przewodnim przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi, szczególnie młodzieży, na piękno otaczającej ich przyrody oraz na jej znaczenie dla życia i zdrowia człowieka. Młodzież w sposób bezpośredni doświadczyła m.in. tego, że to właśnie natura jest miejscem ich relaksu czy wypoczynku, miejscem regeneracji ich sił witalnych oraz działań określanych jako zdrowy styl życia. Młodzi ludzie poznali bogactwo przyrodnicze swojej okolicy oraz uświadomili sobie, że jakość otaczającej ich przyrody przekłada się bezpośrednio na jakość ich życia obecnie, jak i w przyszłości.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Licznik wizyt

Today59
Yesterday407
Week59
Month6956
All502500

Currently are 41 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012