Artykuły

Zdalne lekcje

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych zachęcamy Was do nauki zdalnej.

Aby pomóc w przygotowaniu się do takiej pracy MEN przygotowało podpowiedzi dotyczące materiałów i narzędzi do wykorzystania zarówno przez nauczycieli, jak i Was uczniowie.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną www.gov.pl/zdalnelekcje. Można na niej znaleźć m.in. tematy na każdy dzień i dla każdego przedmiotu. Do dyspozycji jest również platforma epodreczniki.pl oraz pakiety materiałów od Centralnej Komisji Egzaminacyjnej dla ósmoklasistów i maturzystów.

Dla tych, którzy zechcą poćwiczyć zadania z arkuszy maturalnych i zawodowych polecam stronę arkusze.pl  Znajdziecie tam wszystkie arkusze ze wszystkich przedmiotów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym począwszy nawet od roku 2001 r. 

Na stronie arkusze.pl znajdują się również arkusze z egzaminów zawodowych:

Kwalifikacja AU.35

Kwalifikacja AU.36

Kwalifikacja BD.31

Kwalifikacja BD.32

Kwalifikacja TG.13

Kwalifikacja TG.14

Dbajmy o siebie i swoich najbliższych w tym trudnym czasie. Pamiętajmy o podstawowych zasadach higieny i pozostawaniu w domu.

Sprawdzajmy na bieżąco informacje zamieszczanie przez Ministerstwo Zdrowia, GIS i na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Komunikat Departamentu Informacji i Promocji Ministerstwa Edukacji Narodowej