Artykuły

Uczennica naszej szkoły zwyciężczynią konkursu plastycznego

Uczennica naszej szkoły zwyciężczynią konkursu „Idzie jesień” ogłoszonego przez Urząd Miejski w Kole.

Pragniemy poinformować, że uczennica klasy I TGR Maria Kotkowska wzięła udział w konkursie plastycznym „Idzie jesień” organizowanym przez Urząd Miejski w Kole, Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa. Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej jesienne oznaki, ukazujące charakterystyczne elementy przyrody dla  kolskiej okolicy . Adresatami zadnia byli przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wychowankowie specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych.

Wśród 55 prac, które wpłynęły do Urzędu, znalazła się także praca uczennicy klasy I TGR Marii Kotkowskiej.

Komisja oczarowana pracą Marii, postanowiła przyznać Jej pierwsze miejsce spośród uczniów szkół ponadpodstawowych.

Wręczenie nagród laureatom przez Burmistrza Miasta Koła odbyło się 21 grudnia b. r. w kolskim Ratuszu.

Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy.

Poniżej prezentujemy pracę wykonaną przez Marię oraz zdjęcie z uroczystości wręczenia nagród.

Milena Brygert

Opiekun uczestnika konkursu