Artykuły

Mistrzostwa Powiatu Kolskiego Szkół Średnich w Lekkoatletyce 2021

We wtorek 19.10.2021 roku na stadionie MOSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kolskiego Szkół Średnich w Lekkoatletyce.

W zawodach wzięły udział następujące szkoły :

- Zespół Szkół Technicznych w Kole

- Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole

- Zespół Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych im. St. i Wł. Grabskich w Kole

- Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Powierciu

- Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kłodawie

- Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Kościelcu

 Uczniowie naszej szkoły uzyskali w rywalizacji bardzo dobre wyniki:

DZIEWCZĘTA:
CHŁOPCY :

Bieg – 100 m:

II miejsce – Ziółkowska Wiktoria – 14,85
IV miejsce – Babacz Ada – 15,39
V miejsce – Ławnicka Malwina – 15,91  

Bieg – 200 m:

III miejsce – Jankowska Kinga – 33,69

Bieg – 800 m:

III miejsce – Pietrzak Aleksandra – 3,00  
IV miejsce – Jabłońska Oliwia – 3,16  

Bieg –1500 m:

I miejsce – Polaszewska Maja – 6,33
II miejsce – Pawlak Alicja – 6,47

Sztafeta:

4x100 :

II miejsce – 1.02,72 – ZSEA Koło


4x400 :

I miejsce – 5.43,27 – ZSEA Koło

Skok w dal:

VI miejsce – Kaźmierczak Nadia – 3,23

Pchnięcie kulą:

V miejsce – Strąk Liwia – 5,02  

Bieg – 100 m – eliminacje:

I miejsce – Nijak Mateusz – 11,84  
II miejsce – Gwiaździński Maciej – 11,94

VI miejsce – Ptaszkiewicz Adrian – 12,81
VII miejsce – Andrzejczak Michał – 12,99
VIII  miejsce – Herdzik Dominik – 13,75
X miejsce – Okuński Miłosz – 15,58

Bieg – 100 m – finał:

I miejsce – Nijak Mateusz – 11,63
II miejsce – Gwiaździński Maciej – 11,95
VI  miejsce – Ptaszkiewicz Adrian – 13,02

Bieg – 200 m:

III miejsce – Kręc Dominik – 25,97
IV miejsce – Stroiński Bartosz – 26,47
VII miejsce – Richter Jakub – 27,19

Bieg – 400 m:

V miejsce – Ściśler Wiktor – 1.03,03

Bieg – 800m:

II miejsce – Jaroszewski Krystian – 2,23
V miejsce – Zawadzki Dawid – 2,31

Sztafeta:

4x100 :
I miejsce – 48,56 – ZSEA Koło

Skok w dal:

III miejsce – Bartczak Piotr – 5,20
IV miejsce – Kos Oliver – 5,14
VII miejsce – Jankowski Adam – 4,87
IX miejsce – Chyżewski Dawid –  4,46
X miejsce – Spyra Mateusz – 4,36
XI miejsce – Adamczyk Antoni – 4,34  

Pchnięcie kulą:

VIII miejsce – Malczyk Igor – 7,28 – ZSEA Koło
X miejsce – Ostrowski Kamil – 6,18 – ZSEA Koło

 Całej naszej ekipie gratulujemy wyników.