Artykuły

80-lecie szkoły imienia wł. grabskiego w warszawie

W dniu 07czerwca 2013 delegacja z naszej szkoły wraz z Pocztem Sztandarowym uczestniczyła w obchodach Jubileuszu 80-lecia Zespołu Szkół nr 11 im. Władysława Grabskiego w Warszawie. Jest to jedna z naszych szkół partnerskich.

Część oficjalna odbyła się w Państwowej Szkole Muzycznej nr 2 w Warszawie. W uroczystości uczestniczyli m.in. przedstawiciele rodziny Władysława Grabskiego: Pani Małgorzata Kidawa-Błońska – prawnuczka, Poseł na Sejm VII kadencji, Pan Grzegorz Grabski – prawnuk oraz Marek Borowski – były premier, Pan Tomasz Dedek – aktor i absolwent Szkoły oraz Pan Arkadiusz Wrzesień również aktor i absolwent Jubilatki.

Ważną częścią programu było przekazanie Sztandaru, ufundowanego przez Radę Rodziców, szkole na ręce Pani Dyrektor Teresy Żakowicz.

Część oficjalną zakończyło widowisko muzyczne „Warszawskie klimaty”. Po obejrzeniu i wysłuchaniu piosenek o Warszawie Pani Dyrektor zaprosiła wszystkich na poczęstunek i zwiedzanie Jubilatki, która mieści się przy ulicy Ratuszowej na Pradze oczywiście.

Podziękowanie od Pani Dyrektor Teresy Żakowicz za udział w uroczystości naszej delegacji.

Autor

Magdalena Przybylska