Artykuły

Radiowęzeł

Muzyka łagodzi obyczaje i pozwala miło spędzić czas. Od niedawna mogą się o tym przekonać, podczas przerw lekcyjnych, uczniowie Ekonomika, ponieważ swoją działalność rozpoczął szkolny radiowęzeł. Inwestycję w wysokości – 9791,10 zł sfinansowała Rada Rodziców. Szkoła otrzymała także od WBK talon wysokości 200 zł na zakup mikrofonów i słuchawek. Zespół Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych może poszczycić się wysokiej jakości sprzętem – wzmacniacz i mikser – firmy NUKE, zainstalowanym na terenie szkoły przez firmę absolwentów Szkoły Filmowej z Łodzi.

Uczniowie zaangażowani w działalność radiowęzła prezentują muzykę i czuwają nad prawidłową pracą sprzętu. Głównym celem radiowęzła jest zachęcanie kolegów i koleżanek do milszego spędzania przerw, zaangażowanie do aktywności ogólnospołecznej, a także współpraca z Dyrekcją i Radą Pedagogiczną. Zadaniem radiowęzła jest także przekazywanie informacji i komunikatów.

Uczniowie wspierający działalność szkolnego radiowęzła to: Rafał Szurgot kl. IV TG, Michał Świerszcz kl. III TG, Julia Kos kl. II TG, Kajetan Kotłowski kl. III TA, Dawid Antkiewicz kl. III TG, Marta Wiśniewski kl. I LO. Opiekunem radiowęzła jest pan Hubert Derliński.

Niebawem odbędzie się głosowanie na najciekawszą nazwę naszego radiowęzła – odwiedzajcie facebooka ZSEA w Kole https://www.facebook.com/ekonomikkolo?fref=ts .

Autor

Teresa Kaszyńska

Licznik wizyt

Today526
Yesterday602
Week1788
Month5391
All446632

Currently are 33 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012