Artykuły

Stypendyści Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Kolejni stypendyści w naszej szkole

Zarząd Województwa Wielkopolskiego Uchwałą nr 4125/2013 ustanowił listę stypendystów Marszałka Województwa Wielkopolskiego o charakterze socjalnym, odpowiednio dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz słuchaczy i studentów uczelni państwowych.

Stypendium zostało przyznane osobom, które spośród wszystkich kandydatów zgłoszonych przez Starostwa Powiatowe lub Urzędy Miasta na prawach powiatu, uzyskały najwyższą sumę punktów zgodnie z obowiązującym regulaminem stypendium.

Zostało złożonych ponad tysiąc wniosków a stypendium otrzymało 144 uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Wysokość stypendium to 250 złotych miesięcznie wypłacane przez 10 miesięcy. Wśród stypendystów są cztery uczennice naszej szkoły: Marta Nykiel II TA, Karolina Trafna I LO, Sylwia Sowińska IV TB oraz Weronika Kapuścińska III LA.

Gratulujemy.

Marzena Szteklarska

Licznik wizyt

Today16
Yesterday196
Week2252
Month7961
All473126

Currently are 29 guests and no members online

Modified by Graph-Site-Net 2012