Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych
im. St. i Wł. Grabskich

BACZNOŚĆ!

POCZET

SZTANDAROWY

WPROWADZIĆ!

O godzinie 900 w dniu 29 czerwca 2012 roku wszyscy uczniowie EKONOMIKA usłyszeli te słowa i już wiadomo o co chodzi. To ostatni dzień roku szkolnego 2011/2012. 

Pierwsza zabrała głos Pani Dyrektor, która życząc wszystkim udanych wakacji wręczyła nagrody. Uczniowie ze średnia 4,75 i wyżej otrzymali nagrody książkowe i pamiątkowe dyplomy.

Najwyższą średnią w szkole 5,16 uzyskała uczennica klasy 3 Ta - Barbara Trzmielewska.  Uczennica ta otrzymała również nagrodę za najwyższą średnią w szkole. Serdeczne gratulacje dla Basi i wyrazy uznania, bo przedmiotów w klasie 3 technikum jest aż 18. Drugą uczennicą w szkole, że średnią 4,88, jest Beata Trzcińska z II Ta.  Trzecią średnią w szkole - 4,86 - uzyskała Weronika Kapuścińska z I La. Barbara Trzmielewska i Weronika Kapuścińska zostały wytypowane przez Samorząd Uczniowski i Radę Pedagogiczną do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. GRATULUJEMY.

Później na "taras" zostali wezwani uczniowie ze średnia 4,00 i więcej, którzy mieli zachowanie co najmniej dobre i nie mieli żadnej oceny dopuszczającej na świadectwie. Uczniowie ci otrzymali dyplomy i gratulacje. Wielu z nich niewiele brakło do "paska".

Następną nagradzaną grupą byli  sportowcy, którzy na scenę wkroczyli dziarskim krokiem. Dla szczególnie wyróżniających się były, oprócz dyplomów, również nagrody książkowe.

Szczególnie dużo osób otrzymało dyplomy za działalność społeczną, wolontariat, pracę w kole teatralnym Maska czy też w Eksperymentalnym Kółku Plastycznym.

Były również dyplomy i nagrody z konkursów polonistycznych, historycznych i geograficznych. Nagrody od Samorządu Uczniowskiego za międzyklasowe zawody w piłce nożnej i siatkowej, zorganizowane w ostatnim tygodniu szkoły, wręczył an Sławomir Bartosik.

Jeszcze nigdy wręczanie nagród nie trwało tak długo (przeszło godzinę).

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego bardzo skrupulatnie policzył ile dni, godzin, minut i sekund będą trwały wakacje. Licząc od 30 czerwca 2012 godzina 000 do 02 września 2012 godzina 2400, wakacje będą trwały: 65 dni, 1 560 godzin, 93 600 minut i 5 616 000 sekund

Na koniec tego roku szkolnego z naszych szeregów odszedł, by prowadzić swoją  na parafię, ksiądz Roman Kowszewicz. Były pożegnalne kwiatki od Samorządu Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej.

Do zobaczenia 03 września 2012 roku o godzinie 900. Tym razem na naszej sali gimnastycznej.

Przekierowanie na stronę TikTokPrzekierowanie na stronę TikTok