Zespół Szkół
Ekonomiczno - Administracyjnych

im. Stanisława i Władysława Grabskich w Kole

DYREKCJA

Mieczysław Drożdżewski

Dyrektor Szkoły

Elżbieta Sztanga

Wicedyrektor Szkoły

Emilia Rajewska

Kierownik Szkolenia Zawodowego

 

NAUCZYCIELE PEŁNOZATRUDNIENI

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmioty

kod

Sławomir Bartosik

wychowanie fizyczne

SB

Milena Brygert

język angielski, plastyka

BM

Marta Chęcińska

przedmioty zawodowe TOT, wychowanie do życia w rodzinie

CM

Marta Cicha

język angielski

MC

Ewa Dolaczyńska

matematyka

ED

Mieczysław Drożdżewski

fizyka

DM

Magdalena Jankowska

przedmioty zawodowe ekonomiczne

MJ

Teresa Kaszyńska

język polski, wiedza o kulturze

TK

Katarzyna Krzymińska

podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe ekonomiczne, matematyka

KK

Ewa Kujawa

biologia, geografia

EK

Marzena Kułakowska

nauczyciel bibliotekarz, chemia

MK

Aneta Kunicka

przedmioty zawodowe ekonomiczne

AK

Anna Malicka

język angielski

ML

Joanna Paszkowska

religia

PJ

Katarzyna Pawlicka

historia, WOS, historia i społeczeństwo

PK

Katarzyna Piątczak

chemia, geografia

KP

Artur Pietrzak

przedmioty zawodowe geodezyjne

PA

Magdalena Plucińska

język angielski, pedagog

PM

Anna Polichnowska

język polski

AP

Magdalena Przybylska

język polski

MP

Magdalena Rajczyk-Kociak

język angielski

MR

Emilia Rajewska

przedmioty zawodowe TOT

ER

Sylwia Rusztyk

geografia

SR

Elżbieta Sędziak

przedmioty zawodowe ekonomiczne SE

Jarosław Stanisławiak

przedmioty zawodowe geodezyjne

SJ

Dariusz Sołtysiak

wychowanie fizyczne

DS

Joanna Spławska

wychowanie fizyczne

JS

Elżbieta Sztanga

fizyka, przedmioty zawodowe TOT

ES

Marzena Szteklarska

przedmioty zawodowe ekonomiczne

MS

Agnieszka Świder

przedmioty zawodowe ekonomiczne

Lidia Tomczyk

matematyka

LT

Beata Urbaniak

język francuski, przedmioty zawodowe ekonomiczne, przedmioty zawodowe TOT

BU

Liliana Wojnicka - Rusek

język rosyjski

LW

Mieczysław Wojtasik

historia, edukacja dla bezpieczeństwa

MW



NAUCZYCIELE NIEPEŁNOZATRUDNIENI

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmioty

kod

Mariusz Cechowski

religia

KS

Tomasz Kowalewski

przedmioty zawodowe TOT

KT

Magdalena Leske

przedmioty zawodowe geodezyjne

LE

Irena Nowak - Pająk

język niemiecki IN

Zbigniew Pawłowski

informatyka ZP

Michał Perzyński

przedmioty zawodowe TOT

PE

Magdalena Roszak

geografia

RO

Agnieszka Wiśniewska

język niemiecki AW

Marta Wiśniewska

język niemiecki

WI

Krzysztof Wołoszczyn

historia i społeczeństwo

WO

 

PIELĘGNIARKA SZKOLNA

Urszula Frątczak

 

PRACOWNICY ADMINISTRACJI

Justyna Korasadowicz

Edyta Drożdżewska

 

PRACOWNICY OBSŁUGI

Beata Grzebielucha

Agata Podeszwa

Jolanta Mikołajczak

Lidia Żądło

Wiktor Bałchowitin

 

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Ewa Galińska

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook