Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych
im. St. i Wł. Grabskich

WIADOMOŚCI SPORTOWE

24 października 2013 odbył się w Kole Międzynarodowy Bieg Warciański. W biegu głównym na dystansie 10 km udział wzięli uczeń klasy 4 Tg Kamil Borowicz oraz nauczyciel w-f p. Dariusz Sołtysiak. Obaj ukończyli bieg na następujących pozycjach  190 miejsce Kamil Borowicz i 225 miejsce Dariusz Sołtysiak.

W klasyfikacji na najlepszych biegaczy w powiecie kolskim 1 miejsce zajął były uczeń naszej szkoły Krzysztof Nowosielski, a 3 miejsce  również nasz były uczeń Mariusz Andrzejewski.

30 października 2013 roku w Kłodawie w ZSG nr 1 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kolskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym. Nasza szkoła reprezentowana była w kategorii dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt 1 miejsce zajęło LO Koło, a nasza drużyna zajęła 4 miejsce. W kategorii chłopców  1 miejsce zajął ZSP Kłodawa, z którą przegraliśmy w półfinale 4: 3 . W meczu o trzecie miejsce drużyna chłopców pokonała drużynę z Powiercia 4:0.

Składy naszych drużyn:

Dziewczęta: Anna Nowak II LO, Kamila Kurz III TB, Weronika Kapuścińska III LA, Magdalena Wojciechowska II LO.

Chłopcy: Szymon Biliński II TG, Radosław Urbaniak II TG, Patryk Nowak III TB, Piotr Pińkowski I LO.

13 listopada 2013 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Halowej. Udział wzięły następujące szkoły: ZSE-A Koło, LO Koło, ZSP Kłodawa i ZST Koło.

Wyniki meczów naszej szkoły:  ZSE-A – LO Koło 1:0,  ZSE-A-ZSP Kłodawa 1:0,  ZSE—ZST Koło 0:1. Pierwsze miejsce zajęła ZST Koło, drugie miejsce ZSE-A Koło, trzecie miejsce LO Koło, czwarte miejsce ZSP Kłodawa.

Skład drużyny : Paweł Bryl III TG( bramkarz), Rafał Malec II LO(bramkarz), Kamil Krysiak I LO, Kacper Kowalski I TOT, Patryk Matczak I TA, Maksymilian Machelski I TA, Radosław Urbaniak IITG, Piotr Rutkowski II TOT, Hubert Sztrauch IITOT, Rafał Anastaziak III TB, Kacper Kwaśny III LO.