Zespół Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych
im. St. i Wł. Grabskich

I Wielki Mecz Piłki Siatkowej Uczniowie konta Nauczyciele Ekonomika za nami.

Mecz rozpoczął się od rozgrzewki obu reprezentacji. Oczywiście obie drużyny starały się nie pokazać swoich asów i nie zdradzać przeciwnikowi swoich mocnych stron. Żeby zwyciężyć, trzeba było wygrać dwa sety.

W pierwszym secie, po zażartej rywalizacji uczniowie zwyciężyli z nauczycielami 25:22.

Drugi set zwycięsko przypieczętowali nauczyciele, uzyskując wynik 23:25.

Konieczny był Tie-break. Rywalizacja trwała do ostatniej piłki. I tym razem lepsi okazali się uczniowie, wygrywając z belframi 15:11.

Zwycięska drużyna otrzymała z rąk Dyrektora szkoły puchar. Niestety nie nastąpiła pomeczowa wymiana koszulek. Wystarczyły uściski rąk i gratulacje dla zwycięzców.

Kapitan drużyny nauczycieli powiedział: „Dziękuję wszystkim za wspaniałe zaangażowanie, grę, oprawę i doping. Wynik 2:1 nie przynosi wstydu, a kilka talentów zostało odkrytych. Myślę, że ten mecz może wejść na stałe do niepisanej tradycji Ekonomika.

Dziękujemy kibicom, którzy licznie stawili się na mecz. Widać było nawet kilku absolwentów, którzy stwierdzili, że była to rozgrywka pełna emocji.

I trudno nie potwierdzić, że PESEL to tylko cyfry. Dobrze bawić można się zawsze i wszędzie, nawet w szkole. Drodzy nauczyciele daliście radę. Zwłaszcza, że to Wasz pierwszy mecz z uczniami. I jak stwierdził jeden z członków reprezentacji nauczycieli, „Tak sobie myślę, że tworzymy fajne Grono ludzi. Słyszałam już po meczu bardzo pozytywne opinie od młodzieży. To była dobra lekcja dla wszystkich, którzy pojawili się dzisiaj w szkole