Zespół Szkół
Ekonomiczno - Administracyjnych

im. Stanisława i Władysława Grabskich w Kole

Instytut Nowych Technologii w Łodzi oraz Społeczna Akademia Nauk mają zaszczyt zaprosić wszystkich uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach, której głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej gospodarki i biznesu wśród młodych ludzi. Olimpiada zorganizowana pod Patronatem Ministra Edukacji Narodowej jest przeznaczona dla młodzieży szkół średnich z całej Polski. Program merytoryczny Olimpiady jest zgodny z podstawą programową kształcenia ogólnego i kształcenia w zawodach (dotyczy Podstawy programowej kształcenia w zawodzie: technik ekonomista, technik handlowiec, technik organizacji reklamy, technik rachunkowości). Podczas 3 etapów konkursu, uczniowie szkół średnich będą walczyć o cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów.

Pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach odbędzie się z końcem lutego 2018 roku. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie internetowej http://olimpiada.org.pl.

Zachęcamy już dziś do wzięcia udziału w kolejnej edycji Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach. Na uczniów, którzy wejdą do finału czekają atrakcyjne nagrody. Dla szkół uczestniczących w Olimpiadzie Wiedzy o Biznesie i Innowacjach, SAN przygotowała specjalną, promocyjną ofertę studiów podyplomowych. Dla każdej szkoły zgłaszającej uczestników zniżka na studia podyplomowe to 15% dla nauczycieli danej szkoły, 20% dla wszystkich nauczycieli ze szkoły, której podopieczni dojdą do finału Olimpiady oraz 50% zniżki dla opiekunów finalistów Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach.

Chętnych uczniów proszę o kontakt z Katarzyną Krzymińską

OWOBI 2

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook