Zespół Szkół
Ekonomiczno - Administracyjnych

im. Stanisława i Władysława Grabskich w Kole

KOPIOWANIE I ROZPOWSZECHNIANIE ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW ZAMIESZCZONYCH NA STRONIE ORAZ FACEBOOKU ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNYCH BEZ ZGODY SZKOŁY JEST ZABRONIONE Wszelkie prawa do zdjęć i publikacji są naszą własnością - kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i własności intelektualnej Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170

 

W dniu 8 lutego w naszej szkole odbyło się III spotkanie integracyjno-sportowo-karnawałowe wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu z osobami niepełnosprawnymi z Warsztatów Terapii Zajęciowej w KSON w Kole.

Nasi wolontariusze, wspólnie z opiekunami, ponownie stanęli na wysokości zadania, przygotowując wizytę, która przypadła w „tłusty czwartek". Obok słodkiego poczęstunku, zgodnie z tradycją, nie mogło w związku z tym zabraknąć również pączków.

Podczas zabawy osoby niepełnosprawne chętnie uczestniczyły w różnych konkurencjach sportowych, biorąc w nich udział pod opieką wolontariuszy. Czas spotkania umilała muzyka, a goście chętnie włączyli się do tańca belgijskiego.

Nasze spotkanie to wielowymiarowa korzyść dla uczniów, szkoły i niepełnosprawnych, a także środowiska lokalnego. To w takich chwilach odbywa się kształtowanie postaw prospołecznych. Wolontariusze podziękowali gościom podkreślając fakt, że ....,, jesteśmy sobie nawzajem potrzebni".... 

E. Molicka, M. Kułakowska , E. Rajewska

Przekierowanie na stronÄ™ Facebook